Кошик
Зоомагазин "Шиншилка" в Киеве
Фільтри
Ціна
Акція
Контакти
Зоомагазин "Шиншилка" в КиевеЦентр обработки заказов
УкраїнаКиївул.Корабельная,3
+380442227357
Callbac( Бесплатно с любого номера ! )
+380671499980
( Вам перезвонят )

Вольєри та клітки на підставці для птахів

Більша частина видів птахів, яких прийнято тримати в клітках, комфортно почуваються перебуваючи під час відпочинку значно вище рівня підлоги. З цієї причини клітки для птахів зазвичай підвішуються або встановлюються на узвишші. Простора клітка займає чимало місця і для того, щоб мати можливість розташовувати її незалежно від інших предметів обстановки, багато любителі птахів, особливо великих, охоче купують клітини на підставці.

Чим зручно такий виріб? В першу чергу – своєю конструктивною продуманістю. Підставка створюється в розрахунку саме на поєднання з даною моделлю, на забезпечення стійкості, зручності в експлуатації, так і у догляді. Тому, якщо ви вибираєте просторе житло для великої птахи або декількох маленьких – зверніть увагу на цей варіант. Міцні і легкі клітини з підставками забезпечать вашим вихованцям простір і безпека, а вам – радість від спілкування з ними.

Великим птахам (найчастіше це папуги великих порід) потрібні особливо просторі житла. Високі вольєри забезпечують їм можливість вибирати для себе зручне розташування для будь-якого часу доби. Адже мешканці лісів - а велика частина папуг відбувається саме з тропічних лісів – відчувають себе в безпеці лише досить високо над землею. Ці інстинкти зберігаються і у багатьох поколінь птахів, які виросли в неволі.

Вольєри для великих птахів обов'язково повинні бути обладнані досить великий дверцятами, а часом і дахом, що відкривається, що дозволяє випускати або діставати птаха з клітки без проблем і небезпеки травм. Прути виконуються з якісного металу з безпечних в екологічному плані покриттям.