Кошик
Зоомагазин "Шиншилка" в Киеве
Фільтри
Ціна
Акція
Контакти
Зоомагазин "Шиншилка" в КиевеЦентр обработки заказов
УкраїнаКиївул.Корабельная,3
+380442227357
Callbac( Бесплатно с любого номера ! )
+380671499980
( Вам перезвонят )
+380442227357
+380671499980

Royal canin лікувальні корми для кішок.

Кішки нарівні з людьми схильні до різного роду захворювань. Страждають від стресів, ожиріння, гормонального дисбалансу, зниження імунітету, алергії. Французька компанія Royal Canin– відомий світовий лідер з виробництва високоякісних дієтичних кормів для лікування кішок і підтримання їх здоров'я протягом усього життя.

Корми готуються тільки з добірних продуктів, збагачені мікроелементами і вітамінами, збалансовані відповідно до потреб тварини при конкретному захворюванні. Дієтичні корми Royal Canin використовуються любителями кішок і ветеринарами професіоналами при:

  • Порушення травлення, захворюваннях ШЛУНКОВО-кишкового тракту

  • Хворобах нирок, сечового міхура

  • Хвороби печінки

  • Харчової і лікарської алергії

  • Захворюваннях суглобів

  • Ожирінні (надмірна вага) та десятках інших хвороб

Стерилізовані кішки, кастровані коти, тварини в післяопераційному періоді також потребують спеціального дієтичному харчуванні. Грамотно підібраний збалансований раціон допоможе швидко відновити сили і тимчасово втрачене здоров'я.

Випускаються корму в сухому вигляді в упаковках вагою 400 г; 1,5 кг; 3,5 кг; 10 кг Вологі корми продаються в зручних паучи і баночках вагою 100 г кількість в упаковці 12 штук.

Лікувальний корм Royal Canin – запорука здоров'я домашніх улюбленців, неодмінно повинен бути присутнім у раціоні кожної кішки.

1 2